Seznamte se s výhodami betonového plotu. Nabízí více, než možná tušíte!

Přemýšlíte, že se na jaře pustíte do nového oplocení vaší zahrady? Už teď je čas vybrat firmu a realizaci plotu naplánovat! Jestli zatím váháte, jaký typ plotu zvolíte, bude se vám hodit dnešní článek. Popíšeme v něm, jaké výhody poskytuje betonové oplocení, a dáme vám tip na firmu, která se jimi zabývá.

Betonové ploty jsou praktické i designové doplňky každého pozemku

Oplocení z betonu na první pohled zaujme poměrně nízkou cenou. Nezruinuje vás jak pořízení samotného plotu, tak práce zkušených dělníků. Ve srovnání s jinými typy oplocení se však montáž trochu protáhne, neboť se během ní musí čekat na důkladné vysychání betonu. Jakmile plot jednou stojí, není nutné se o něj nějak zvlášť starat. Naproti tomu dřevěný plot vyžaduje pravidelné ošetřování ochranným lakem, kovový plot potřebuje natírat, pletivo sem tam vyžaduje drobné opravy, o živém plotu a jeho zastřihování ani nemluvě. Přestože je betonový plot bezúdržbový, má velmi dlouhou životnost. Věk se na něm téměř nepodepisuje. Betonové ploty mají hned několik úloh. Nejen, že jasně ohraničují váš pozemek, ale také chrání před zloději, tlumí hluk a dodávají pocit soukromí. Betonový plot toto všechno zajišťuje velmi spolehlivě. Zloděj se přes něj jen tak nedostane. Hluk z ulice k vám domů skoro nepustí a kolemjdoucí zvědavci či dotěrní sousedi vás už neuvidí při práci ani odpočinku. Vzhled plotu lze snadno přizpůsobit vašim představám. Na výběr je ze široké barevné palety, v nabídce je mnoho různých vzorů, zvolit si libovolně můžete i výšku. Z plotu se tak snadno stane zdobný šperk vaší zahrady. Na oplocení z betonu budete moci být pyšní.

Tip pro čtenáře: firma Kulkabex

Aby plot skutečně dlouho vydržel a dlouho sloužil, je důležité si pohlídat kvalitu. Kulkabex je spolehlivá firma se širokou nabídkou. O tom, jak jejich ploty vypadají, vám napoví 3D vizualizace na internetových stránkách.

Publikováno: 19. 12. 2019

Kategorie: Zahrada

Autor: Barbora Kocourková