Skladujete nebo obchodujete? Určitě využijete plachtovou halu

Jestli potřebujete uskladnit zboží, uspořádat akci nebo zaparkovat stroj, nemusíte hned stavět něco složitého, na co budete čekat půl roku. Vaši situaci úplně v klidu vyřeší normální plachtová hala. Dá se zkonstruovat velmi rychle a ochrání cokoli uvnitř před veškerými vlivy okolí. A vydrží klidně i 20 let. Možná se vám teď do mysli vkradla představa nějakého cirkusového stavu a říkáte si, že to nepřežije první zimu nebo silnější déšť. Jenže naše vynikající konstrukce opláštění zaručuje, že se dovnitř opravdu nic nedostane ani v náročném terénu s vánicemi, bouřkami nebo krupobitím. Haly Mobidock prostě přežijí skoro všechno.

Pro každý projekt stejná odolnost a stabilita

V konstrukci plachtových hal lze velmi účinně spojit krytí trapézovým plechy s textilním opláštěním, ideálně plechy na bocích a textil na střeše. V případě hal modelu TOP se jedná o oboustranně lakovaný materiál splňující atestace B1 a DIN 4102 na sníženou hořlavost. Gramáž opláštění látkou je 650 – 1050 g/m2.

Zvenku přesně podle vašeho vkusu a potřeby

Pokud je potřeba, může mít vnější strana plachtové haly grafickou podobu podle vašeho návrhu. Grafické oddělení naší firmy vám rádo poskytne návrh potisku na základě loga nebo jiného motivu, případně zpracujeme vámi dodané podklady. Celou grafickou stránku pak provedeme buď ručně, nebo digitálním potiskem, takže si vaši halu nikdo nesplete a bude rozeznatelná na první pohled. Zastřešovali jsme takto například MS ve veslování v Rotterdamu, SP parkuru v Londýně nebo výročí konce 1. Světové války v Yper.

Jedna skvělá konstrukce pro mnoho účelů

Plachtové haly jsou vynikajícím způsobem krytu pro kratší nebo jednorázové události (trhy, přehlídky), tak pro dlouhodobé záležitosti - skladování, parkování vozidel, pěstírny a další. Díky flexibilitě a případné přenositelnosti jsou skvělým řešením také tehdy, pokud například manipulujete na místě s něčím, s čím nelze pohnout, takže zázemí musí vzniknout přímo na místě. Na rozdíl od kamenné budovy, jejíž stavba je velmi nákladná a nezvratná, je plachtová hala funkční v krátké době, dá se snadno demontovat a například přesunout. Samotná stavba přitom trvá nejvýše několik týdnů.

Od kontaktu k realizaci

Sdělte nám své záměry a plány, my vám načrtneme možnosti postupu a pak představíme komplexní návrh řešení. Naši lidé vám samozřejmě budou k dispozici pro průběžné poradenství všeho druhu, vaše podněty a otázky. Zmíněný potisk motivem či logem je součástí procesu. Stavba plachtové haly na zvoleném místě trvá obvykle několik dní, nejvýše týdnů. Dá se stejně snadno demontovat a například přesunout.

Zajímá vás něco dalšího?

V případě potřeby nás můžete kontaktovat přes webový formulář na stránkách, na telefonu +420 605 797 777 nebo mailové adrese ljabor@jabor.cz.

Publikováno: 22. 11. 2019

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková