Komoda? Musí být praktická i elegantní

Komoda je časté vybavení pokoje. Plní funkci praktickou i estetickou. Výběr mezi komodami je široký. Vyrábějí se z různých materiálů, navrhují v různých stylech. Liší se velikostí i rozložením šuplíků či poliček. Prohlédněte si co nejvíce různých komod, aby vyvolená dokonale zapadla do vašeho pokoje a dobře vám sloužila.

Prosklená vs. neprosklená

Některé komody se vyrábějí prosklené. Ty se hodí třeba do obývacího pokoje. Za sklo umístíte fotky a suvenýry z cest. Za plná dvířka a do šuplíků ukryjete věci, které nechcete ukazovat – klidně i drobný nepořádek a chaos. Šuplíková komoda se hodí do ložnice na spodní prádlo, ponožky, kapesníky apod.

Velikost

Komodu i prostor, kde bude stát, pečlivě přeměřte, abyste měli jistotu, že kupujete správně. Dbát byste neměli pouze na šířku, ale také na hloubku komody. V zádveřních prostorech či na úzké chodbě by mohla zabírat příliš mnoho místa.

Materiál

Materiál podřiďte především dalším prvkům interiéru. Oblíbené jsou laminové komody, neboť jsou levné, snadno se udržují a vyrábějí se v různém provedení. Bílá komoda působí obzvlášť elegantně. Dražší, avšak odolnější variantou jsou komody z masivu.

Tip: Kde koupit pěknou komodu?

Komody jsou běžný kus nábytku, a tak je najdete v každém nábytkářském obchodě. Podívejte se na nabídku obchodu Dona-shop.cz. Vybírat zde můžete podle různých kritérií – podle šířky, podle toho, zda preferujete šuplíky či police, nebo podle barev. Obchod nabízí samozřejmě i další nábytek. Nakoupit zde můžete kompletní vybavení ložnice, obývacího i dětského pokoje. K dostání jsou také kancelářské potřeby, sedací vaky nebo bytové doplňky. Výhodou obchodu jsou množstevní slevy a aktivní komunikace se zákazníky. Zajišťuje také dopravu zboží a jeho výnos do patra.

Publikováno: 17. 08. 2019

Kategorie: Interiér

Autor: Barbora Kocourková