Proč se trápit s mytím oken

V tomto období častěji než kdy jindy řešíme mytí oken. Pro většinu z nás je to práce nepopulární a relativně namáhavá. Víte, že ale být nemusí? Zkrátit si čas a čištění oken si užít? Myslíte, že to je možné? S mytím oken vám pomůže aku stěrka. Nezanechává šmouhy ani zaschlé kapky a vyčistí okna za mnohem kratší dobu než když použijete tradiční metody. Než začnete s mytím oken, musíte udělat pár věcí. Nejdříve sundejte závěsy a záclony, dejte je vyprat. Máte-li žaluzie, vyčistěte je. Umyjte rámy. Výborným pomocníkem, který vám mytí oken usnadní, je použití aku stěrky.

Mytí bude rychlejší a nemusíte se trápit s leštěním. Aku stěrka Kärcher WV 6 Plus má stírací plochu z tekutého silikonu, který je měkčí a lépe přilne k povrchu, a proto dokáže snadněji vyčistit okenní tabulky až do úplného kraje, a tak zanechá okna zářivě čistá. Nemusíte se ani trápit při mytí střešních oken, nebo skel na střeše zimní zahrady. Snadno na ně dosáhnete díky prodlužovacímu nástavci. Takže pád ze štaflí nehrozí. Aku stěrka je lehká a madlo je ergonomicky tvarované, navíc je skvěle vyvážená, a tak dobře sedne do ruky a nebudete se proto namáhat. Práce s ní je radost.

Na šmouhy, kocoury, nebo zaschlé kapky můžete zapomenout. Ani když na vaše okna zasvítí zimní sluníčko, neodhalíte chybu. Tento pomocník vám dovolí užít si Vánoce naplno.

www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz

Publikováno: 15. 12. 2020

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková