Objevte konferenční stolky, které své majitele dokonale reprezentují

Pokud přijdete do obývacího pokoje, jehož součástí je netradiční a dokonale funkčně řešený konferenční stůl, pravděpodobně z něj nebudete moci odtrhnout oči. A když je ještě vyroben z kvalitního materiálu, je jeho efekt ještě větší. Váš obývák ale nemusí být jen v moderním stylu abyste si mohli dovolit zajímavý a nepřehlédnutelný konferenční stolek. Kupříkladu nabytekzakacku.cz nabízí mnohé typy stolků, a tak si vyberete do mnoha stylů interiéru.

Stůl bez hran a rozdílů

Možná máte také pocit, že u kulatého stolu se sedí lépe, lidé sedí jakoby více pospolu, lze je usadit bez ohledu na to, kdo sedí v čele, u kratší nebo delší strany… Všichni se budou cítit sobě rovně u setu 2 konferenčních stolků IKLIN, které tvoří MDF a kov. Krásné provedení v barvě betonu a černého kovu je ideální do moderních i minimalistických obývacích pokojů. V nabídce je i varianta IKLIN v dekoru dub a černý kov, který působí teplejším dojmem.

Konferenční stolky s vysokým leskem

Velmi oblíbené jsou dnes konferenční stolky s povrchovou úpravou ve vysokém lesku. Tato úprava je populární i u kuchyňských linek nebo třeba vestavěných skříní. Není sice praktická např. pro rodiny s dětmi, na lesku je více vidět umazání, což je s dětmi hned… Ale pokud už máte děti odrostlé, směle po nich sáhněte. Obývací pokoje tento typ stolku doslova rozzáří. Decentně, elegantně a velmi moderně vypadá např. otočný konferenční stolek v černém vysokém lesku HG s názvem SONIC.

Stolek v kombinaci barev a materiálů

Nejen obývací stěna nebo třeba TV stolek může tvořit více materiálů. I stolek může tvořit např. kombinace materiálů jako dřevo, kov a sklo. Tvrzené sklo je odolné vůči rozbití a obývacímu pokoji stolek s tvrzeným sklem propůjčí vzdušnější atmosféru. Bohatou nabídku konferenčních stolů najdete na nabytekzakacku.cz.

Publikováno: 14. 02. 2023 / Aktualizováno: 30. 04. 2022

Kategorie: Interiér

Autor: Barbora Kocourková