Nejvýznamnější stavební veletrh For Arch je v plném proudu. Proč byste ho neměli minout a jak se na něj dostanete zdarma?

Stavíte? Rekonstruujete? Nebo vás jen fascinují novinky z oboru stavebnictví? Pak se nezapomeňte zastavit na právě probíhajícím, v pořadí již 30. mezinárodním stavebním veletrhu For Arch, kde na vás čekají stánky od mnoha českých i zahraničních výrobců, dodavatelů, developerů a dalších specialistů, kteří mají v oblasti stavebního průmyslu co ukázat. Nebude chybět ani společnost Prefa, díky níž se můžete na akci podívat zdarma. For Arch má v České republice dlouholetou tradici a v posledních letech to na něm opět žije. Někdejší útlum způsobený obavami z ekonomické krize je minulostí a na veletrhu míří firmy i živnostníci opět v hojném počtu. Návštěvníci se mohou těšit na produkty a služby všeho druhu – vrata, brány, stínící techniku, okna, střechy a mnoho dalšího. V rámci návštěvy lze samozřejmě shlédnout odborné konference, workshopy a semináře.

Kde získat vstupenky na veletrh For Arch zdarma?

Vstupenka na stavební veletrh For Arch, který probíhá od 17. do 21. září v PVA EXPO PRAHA LETŇANY, standardně stojí 150 Kč. K částce pak případně přičtěte parkovné ve stejné výši. Pokud se však zaregistrujete na webových stránkách společnosti Prefa Aluminimumprodukte (stačí vyplnit kontaktní údaje), stanete se jejími hosty a získáte vstupenku zdarma. Stánek Prefy najdete v hale č. 1, sektoru B.

Vybíráte střechu? Hliník je skvělá volba

Produktová nabídka Prefe je pestrá a nechybí v ní hliníková střecha, která se vyznačuje nadprůměrnou životností, zvýšenou odolností vůči povětrnostním vlivům a minimální údržbou. Výrobce si je kvalitou natolik jistý, že na nátěr i materiál poskytuje prodlouženou záruku na 40 let. Chcete-li se o praktických výhodách hliníkového systému dozvědět více, kontaktujte odborníky z Prefy nebo se za nimi zastavte u stánku na stavebním veletrhu For Arch.

Publikováno: 20. 09. 2019

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková