Kdo hravě vyčistí jakýkoliv koberec i sedačku?

Útulné bydlení, do kterého se budete rádi vracet. Příjemné posezení u kávy, hezký večer v prostředí, kde je trávení volného času balzámem na duši. Odpočinek po práci, nabírání nových sil do dalšího dne. To vše tam, kde je nám prostě hezky. Čistá domácnost je zárukou úspěchu, ne vždy si ale bohužel můžeme vyhradit čas na to, abychom během týdne pečlivě uklidili. Proč si potom neobjednat specializovanou firmu, která se postará o vše podstatné?

Drobný flíček bude rázem pryč…

Opravdu velká špína nebo jen maličké skvrny, které však bohužel boří idylu dokonalosti? V obou případech je namístě zatočit s nepořádkem, o což se s chutí postarají profesionálové v oboru. Franšízová společnost Carpet Brothers (např. pobočka v Liberci - https://carpetbrothers.cz/cisteni-kobercu-liberec/) dostojí svému jménu, vyčistili už více než 300 tisíc metrů čtverečních kobercové plochy a umí pracovat i bez chemie. Žádné kýchání ani alergie, koberce nebo čalounění se čistí ruku v ruce s přírodou, současně efektivně a rychle. Platí to i pro koberce z vlny, které jsou velmi choulostivé. A jakými metodami se vlastně v dnešní době čistí? Záleží na typu tkaniny, ale také přání klientů. Například karbonizace s hypoalergenní úpravou si poradí s mikroorganismy, a navíc také patřičně ošetří vlákna, která budou působit skutečně jako ze žurnálu. Potřebujete oživit matrace, rádi byste spali v čistotě bez roztočů a virů? Tehdy přichází ke slovu vysokofrekvenční vibrační záření, díky němuž se dají brzy mikroorganismy na ústup, což je důležité nejen pro náš imunitní systém…

Sedačka bude zanedlouho jako nová

Carpet Brothers si poradí se sedačkou, čalouněním i kobercovými plochami, má za sebou tisíce zakázek a spokojenou dlouholetou klientelu, která se ráda vrací. Nejmodernější postupy i vybavení jsou zárukou úspěchu, čistit se totiž doma dá i bez toxických látek, díky nimž musíme větrat a kýcháme celé odpoledne. Nebylo by lepší to jednou zkusit trochu jinak? Tak teď už jen kontaktovat správnou pobočku. Informace o liberecké najdete na https://carpetbrothers.cz/cisteni-kobercu-liberec/.

Publikováno: 21. 11. 2020

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková