Kuchyně, vestavěné skříně i dětský nábytek na míru. Víme kde a od koho!

Zařizujete atypické prostory? Nechte si pro ně vyrobit nábytek na míru! Od šikovného truhláře! Kde ho sehnat? Poradíme vám! Atypický nábytek má místo všude, kam se v podstatě nevejde nábytek dostupný v běžné obchodní síti. Nebo v domácnostech, jejichž majitelé touží po nábytku originálním a neotřelém. Takový totiž nábytek na míru je, respektive může být. Obrátíte-li se na renomované truhlářství. Jedno najdete například pod odkazem truhlářství Praha -východ.

Využijte prostory do posledního centimetru

Výhodou nábytku na míru je, že se dokáže plně přizpůsobit prostorám, pro něž se běžný nábytek shání jen velmi obtížně. Typické jsou podkrovní prostory pod střechami či schody, ale třeba i velmi malé místnosti, které šikovný truhlář využije do posledního centimetru. Chytře a smysluplně. Pokud žijete východně od Prahy, najdete tyto šikovné řemeslníky například v renomovaném truhlářství Hopla (hopla.cz).

Nechte si vyrobit kuchyni na míru

V nabídce najdete například jedinečné kuchyně na míru, ať již podle vašeho návrhu či návrhu, jejž vám vypracuje zkušený návrhář. K tomu poradí s materiálem i barvami. Zkrátka udělá vše pro to, aby vaše budoucí kuchyně byla v rámci možností dokonalá.

Vestavěné a šatní skříně

Dalším kusem nábytku, který většinou vyžaduje výrobu na míru, jsou šatní a vestavěné skříně. Ty totiž pojmou naprosto vše, co nechcete mít na očích, ale zároveň se bez toho neobejdete. Zápasíte-li s prostorem, doporučujeme skříň zabírající prostor od podlahy až ke stropu, která, je-li správně navržená a vybavená například posuvnými dveřmi, dokonale splyne s okolními stěnami. Možností však je mnohem víc a v truhlářství Hopla vás s nimi ochotně seznámí.

Originální dětský nábytek

Velké oblibě se ze stran klientů těší i dětský nábytek na míru. Dětský pokoj je světem sám pro sobe. Dítka se v něm věnují zábavě, práci i odpočinku. A všem těmto aktivitám by nábytek měl být přizpůsobený. K tomu vyrobený z bezpečných materiálů a samozřejmě originální. I takový nábytek vám šikovní truhláři z truhlářství Hopla mohou vyrobit. Více informací hledejte pod odkazem truhlářství (okres) Benešov. Tak neváhejte.

Publikováno: 30. 07. 2020

Kategorie: Interiér

Autor: Barbora Kocourková