CADURA, to je chystaná novinka od firmy SanSwiss

Pokud stále uvažujete nad tím, jakou sprchovou zástěnu pořídit do vaší koupelny a žádnou jste si zatím nevybrali, máme pro vás zajímavý tip na chystanou novinku od firmy SanSwiss, která vás jistě zaujme, a budete ji chtít u vás doma. Od měsíce května 2019 totiž firma SanSwiss přivádí na trh zcela novou sérii sprchových zástěn s názvem Cadura. Cadura má jasný design, do detailu propracovanou ergonomii a vyznačuje se dokonalou funkčností. Navíc budete ohromeni, jaké možnosti tato série nabízí.

Co CADURA nabízí

Tato série nabízí jednokřídlé sprchové dveře, ke kterým jsou nabízeny boční pevné stěny, jednokřídlé dveře s pevnou stěnou v rovině, jednokřídlé dveře s pantem u zdi a s pevnou stěnou v rovině, dvoukřídlé dveře, rohový vstup jednodílný s křídlovými dveřmi, rohový vstup s dvoudílnými křídlovými dveřmi, jednodílné posuvné dveře s pevnou stěnou v rovině, rohový vstup s dvoudílnými posuvnými dveřmi a také volně průchozí Walk-In v provedení pevné stěny samostatné s posuvným dílem. Nabídka bude tedy opravdu pestrá. Samozřejmostí je 6 mm bezpečnostní sklo, které disponuje antiplakovou úpravou Aquaperle. Pomocí této úpravy voda po skle stéká rychle a plynule. Sprchové kouty se tak snáze udržují v čistotě. Aquaperle snižuje usazování vodního kamene na minimum a značně usnadňuje údržbu skla. Antiplaková úprava Aquaperle se standardně dodává na všech sklech od firmy SanSwiss. Tato úprava vyžaduje pravidelnou péči a čištění. Není rozhodně samočisticí, jak se může někdo mylně domnívat.

Madlo

Madlo k sérii Cadura bylo navrženo tak, že disponuje ergonomickým designem a působí velmi elegantně a moderně. Madlo dokonce naleznete i u provedení Walk-In, pomocí kterého lze díl posouvat do strany.

Tiché otvírání a zavírání

Pro snadné a tiché otvírání i zavírání dveří disponují dveře soft open/close systémem. Tento systém je dodáván u posuvných dveří a je krytý vodícím profilem.

Panty

Panty u série Cadura mají výrazný tvar, jelikož si to žádá aktuální trend. Jsou navrženy tak, aby byl sprchový kout moderním a designovým. U křídlových dveří jsou z vnitřní strany zapuštěny panty se zdvihovým mechanismem. CADURA je doslova velmi povedenou novinkou, která nabízí širokou škálu sprchových zástěn za skvělou cenu.

Publikováno: 03. 05. 2019

Kategorie: Interiér

Autor: Barbora Kocourková