Vaše dítě bude mít narozeniny? Víme, čím vykouzlíte úsměv na tváři jemu i sobě!

Narozeniny dětí jsou vždycky velká událost. Zejména pokud jsou děti starší, chtějí své narozeniny oslavovat s partou přátel. Jestliže chystáte dětskou narozeninovou oslavu, měli byste kromě koupi dortu nezapomenout ani na koupi dárku, který vykouzlí dítěti úsměv na tváři. A jelikož se všude bude nacházet spousta dětí, dárek by měl mít zkrátka šmrnc a neměl by dítě nijak ztrapnit. Nyní tedy ukažte, jak skvělý rodič jste! Abyste s dárkem nešlápli vedle, poradíme vám, za co budou děti nejvíce vděčné a co jim budou jejich kamarádi závidět.

Sedací vaky do každého dětského pokoje

Pokud se ještě v dětském pokoji nenachází sedací vak nebo sedací pytel, napravte to a jeden takový pytel na sezení dítěti kupte k narozeninám. Sedací vaky jsou ve světě bydlení hitem a trendem, dítě ho ocení hlavně proto, že si na něm bude moct číst nebo hrát. Aktuálně je možné koupit sedací vak v podobě fotbalového míče, za to vám budou líbat ruce hlavně malí fotbalisté, kteří se touží stát profesionály. Jestliže vám sedací vaky učarují, kupte si jeden takový třeba do pracovny nebo obývacího pokoje. Existují i sedací vaky jednobarevné, které hezky doplní a vyšperkují každou místnost v domě.

Houpací síť je originální dárek

Máte za domem velkou zahradu, na které má dítě pískoviště nebo houpačky? Proč by dítě nemělo mít i houpací síť? Pokud je vaše zahrada plná stromů, mezi dva stromy snadno jednu takovou houpací síť umístíte. Jestliže dítěti dáte dárkem houpací síť, bude vám skutečně vděčné. S houpací sítí se totiž zažívají ta největší dětská dobrodružství. Navíc pro vás to bude místo, kde si budete moct odpočinout po náročné a zbytečně zdlouhavé práci na zahradě. Bude to také místo, kde si budete moct nerušeně číst nebo si v houpací síti budete moct dávat “dvacet”, tedy pokud vás dítě ze své sítě nevyžene.

Publikováno: 30. 10. 2019

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková