Pojďte na likvidaci auta chytře

Každá koruna se dnes hodí a zlikvidovat staré auto nemusí znamenat pouhé ušetření výdajů za povinné ručení, které pravděpodobně pořád platíte. Co tak za autovrak ještě získat nějaké peníze navíc? Mnozí se teď podivujete, že by šlo za vaše nepojízdné, a mnohdy i bourané auto, něco získat. O prodej jste se již možná pokusili prostřednictvím některého autobazaru, ale po zkušenostech byste do toho již nešli. Ještě hůř jste možná dopadli při snaze auto prodat přes online bazary. Kolik ze zájemců nakonec přišlo na obhlídku auta, kvůli které jste si vzali v práci dovolenou, či dokonce nešli s dětmi o víkendu na výlet? Asi jich bylo dost. Pojďte automobil konečně zlikvidovat, ušetřit, a dokonce za něj něco dostat. Výkup autovraků – to je služba ekologické likvidace vozidel v Liberci, Jablonci nad Nisou, Frýdlantu, Turnově, Mladé Boleslavi, Semilech, Hrádku nad Nisou a v Tanvaldu. Zajišťuje ji firma Ekologická likvidace Raspenava. Novou provozovnu má společnost rovněž v Turnově, v areálu kovošrotu.

Skutečně někdo platí za „šrot“?

Mnoho lidí má doma starý vůz, protože se obává ceny zákonné ekologické likvidace. Tu skutečně nařizuje zákon a už odtah auta do kovošrotu může nepříjemně ukrojit z rodinného rozpočtu. S využitím správné služby bude likvidace auta bezproblémová, rychlá, podle zákona a ještě výdělečná. Dostat až 10 000 Kč za staré vozidlo je možné, přitom velice rychle a bez zbytečného papírování. Ve firmě se postarají o odtah vozidla do 100 km zdarma. Přímo u vás doma vyřídíte veškeré formality a dostanete potvrzení o tom, že vaše vozidlo je ekologicky zlikvidováno. To potřebujete, abyste jej mohli odhlásit z evidence vozidel. V případě zájmu může firma za vás odhlášení vyřešit i zcela na klíč.

Kolik za vozidlo?

To, kolik za svůj vůz dostanete, se odvíjí od jeho stavu, stáří, značky a využitelnosti autodílů. Cena se vyplácí do částky 10 000 Kč a služby, kam patří třeba zmíněný odtah do 100 km, jsou zdarma. Nemusíte se zabývat ani přípravou smlouvy. O vše se postarají zástupci společnosti.

Publikováno: 27. 10. 2022

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková