Udělejte ze svých fotografií jedinečnou památku a stylovou dekoraci!

Předpokládáme, že i vy máte v mobilu nepřeberné množství fotek, které si plánujete vytisknout a založit do fotoalba. Jenomže v době před deseti, dvaceti lety to bylo jinak než nyní. Fotilo se na klasický film a šetřilo se. Dnešní digitální fotoaparáty umožňují pořízení ohromného množství fotografií – a než si je vytisknete, budete jich mít na disku dvojnásobek. Co s tím? Udělejte to jinak – vyberte si ty nejhezčí a nechte si z nich vyrobit úžasné dekorace.

Úžasné obrazy z vlastních fotek

Začněme fotoobrazy, protože právě ty představují jedny z nej dekorací, které můžete svému bydlení dopřát. Hravě s nimi vyřešíte problém holých a smutných stěn. Pokud jste doposud nenašli vhodné obrazy, protože vám připadají příliš kýčovité, tuctové či drahé... buďte kreativní a transformujte své nejmilejší snímky na unikátní dekorace! Snadno a rychle si můžete obraz z vlastních fotek vytvořit na https://www.empikfoto.cz. Odborníci na tisk fotografií zároveň zajišťují výrobu krásných fotodárků včetně fotoobrazů a plakátů.

Nabídka foto předmětů je bohatá

A když už se pustíte do kreativní tvorby, neměli byste zůstávat pouze u fotoobrazů. Nabídka fotodárků je velmi pestrá: představte si, jak by se na vašem jídelním stole vyjímaly originální hrnečky s fotografiemi vašich dětí. A co teprve odpolední relax na pohodlných polštářcích – samozřejmě potištěných libovolným motivem. Fotodárky vám umožní uchovat vzpomínky na výjimečné okamžiky. Nastolí ve vašem bydlení domáckou atmosféru a nikdy vás neomrzí. Přitom jde o cenově velmi dostupné zboží, které vám průvan v peněžence určitě neudělá. Až se pustíte do tvorby fotoobrazů, hrníčků, polštářků či jiných předmětů, vzpomeňte si na své nejbližší. I jim by se jistě líbila dekorace s motivy, které je chytnou za srdce. Fotodárkem jim uděláte neskutečnou radost!

Publikováno: 03. 12. 2018

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková