Showroomy vířivek umožní výběr doslova na vlastní kůži. Inspirujte se

Zamilovali jste se do vírů horké vody, které vždy tak dokonale uvolní zatuhlé svalstvo, dobijí vás energií a zajistí chvíle plné odpočinku? Nedivíme se vám. Tento typ relaxace je naprosto jedinečný. Co kdybyste si jej ale mohli užívat i doma, kdykoliv se vám zamane? Stačí pořídit si venkovní vířivku a váš sen se může stát skutečností.

Stačí rovný zpevněný pozemek

Prodej vířivek zažívá v posledních letech opravdu velký boom. Důvody jsou jednoduché – zabere méně místa v porovnání s bazénem, může stát nejen na zahradě, ale i terase a při správně zvoleném modelu ji můžete využívat celoročně. Navíc pomáhá s úlevou od bolestí svalů i kloubů a také odbourává stres. Pro její instalaci vám stačí rovný zpevněný pozemek s dostatečnou nosností a možností připojení k elektřině, přívod vody nemusí být v těsném dosahu.

Upřednostňujte kvalitu

Stejně jako u nákupu ostatního zboží, u kterého očekáváte, že vám bude sloužit dlouhá léta, je třeba upřednostnit kvalitu před cenou, a vířivku tak zakoupit od renomované značky u renomovaného prodejce. Obzvláště tehdy, nemáte-li s vířivkami dosud žádnou zkušenost, doporučujeme vám navštívit specialistu, jako je společnost Spahouse. Nejen, že se prodeji vířivek věnuje řadu let, ale provozuje své vlastní showroomy v Praze, Brně a Hradci Králové, kde se můžete s venkovními vířivkami seznámit, dozvědět se o nich veškeré informace, a navíc je můžete i na vlastní kůži vyzkoušet. V privátním prostředí wellness zóny lze v klidu a soukromí otestovat kvalitu vířivek švédské značky IQue. Jedná se o prvotřídní vířivky splňující náročné severské podmínky, které vynikají trojitou izolací a pevnou skořepinou, a tedy i dlouhou životností.

Spojte příjemné s užitečným a vyberte si vířivku přesně podle vašich představ. Vyplatí se to.

Publikováno: 30. 07. 2023

Kategorie: Zahrada

Autor: Adéla Novotná