Nenechte si ujít prodej rodinných domů a bytů v Solnici

Hledáte bydlení v perspektivní a rozrůstající se lokalitě? V takovém případě si nenechte ujít nabídku rodinných domů a bytů v Solnici. Jedná se o moderní rezidenci splňující všechny standardy aktuálního bydlení. Jaká je nabídka bytů a v čem spočívají hlavní přednosti projektu? To se dozvíte přímo v tomto článku.

Moderní pasivní rodinné byty a energeticky úsporné byty

Investice do nového bydlení s nízkými náklady na energie se jeví jako stále více rozumné řešení. Tyto náročné standardy splňují i nové domy a byty v atraktivní lokalitě poblíž Hradce Králové v Solnici. Připravuje se 28 rodinných domů a 16 bytů. Mezi jejich společné vlastnosti patří propracovaný moderní design, nízká energetická náročnost a zároveň poměrně levná pořizovací cena v porovnání s podobnými stavbami na klíč.

S rezervací příliš dlouho nečekejte

Vzhledem k atraktivní lokalitě, zajímavé ceně a výbornému zpracování domů a bytů je možné očekávat, že nabídka nezůstane dlouho aktuální. Proto se co nejdříve podívejte na prodej bytů Kvasiny a vyberte si takový, který se vám nejvíce líbí. Stejně na tom jsou i rodinné domy, protože jejich počet je poměrně omezený. S rezervací tak opravdu není radno dlouho vyčkávat. A pokud vám informace uvedené na přehledných stránkách developerského projektu nebudou stačit, vždy se můžete doptat na podrobnosti.

Přehledně uvedené standardy

Mezi důležité vlastnosti bytů a domů na klíč patří i zařizování a výběr jednotlivých prvků podle standardů. Díky přesně zpracovanému seznamu, kde jsou jednotlivé prvky uvedené, budete vědět, co máte očekávat. Součástí rodinných domů jsou dnes již povinná tepelná čerpadla a fotovoltaické panely, což znamená opravdu nízké náklady na energie do budoucna. Prodej domů Solnice tak cílí na všechny, kteří chtějí investovat do nového domova, který jim to postupně vrátí.

Publikováno: 26. 08. 2022

Kategorie: Reality

Autor: Barbora Kocourková