Masážní křeslo je dobrá koupě

Bolest zad je nedílnou součástí našich životů již dlouhá tisíciletí. Částečně za tento druh potíží může lidská fyziognomie, částečně si za ně můžeme sami, a sice věčným posedáváním u počítače. Proto je nezbytné pravidelně zádové svaly procvičovat, protahovat a uvolňovat. Aby se vaše zádové svalstvo dostatečně zrelaxovalo, je dobré si naordinovat i kvalitní masáž. Tu nemusí provádět zkušený profesionál. Tuto funkci klidě zastane i speciální křeslo.

Nejde o nic levného

Pokud jste teď začali uvažovat o koupi něčeho takového, musíte počítat s tím, že nejde o zrovna nejlevnější záležitost. Hlavně luxusní modely od společnosti RS Royal vás mohou stát klidně i nižší stovky tisíc. Na druhou stranu se jedná o skvělou investici, máte-li chronické bolesti a ulevují vám pouze masážní techniky. Díky koupi masážního relaxačního křesla nebudete muset vážit cestu za masérem, ale vaše ztuhlá záda si uvolníte krásně doma. Samozřejmě, že není nezbytné kupovat si pouze ty nejkomfortnější výrobky. I základní masážní křesla jsou velmi úspěšná v odstraňování různých bolístek, nicméně jim chybí různé druhy funkcí, po kterých byste časem mohli třeba zatoužit.

Jaké funkce mají luxusní masážní křesla?

Je jasné, že klasické masáž pomocí válečků patří mezi základní funkce luxusních výrobků, avšak jaké jsou ty další? Je jich poměrně dost a každá má něco do sebe. Vzduchová masáž Jedná se masáž za pomocí airbagů. Jedná se o daleko jemnější metodu, než jsou tradiční válečky. Proto se hodí hlavně k uvolňování svalů rukou a nohou včetně citlivých chodidel. Vyhřívání Když jsou svaly v teple, regenerují. Křeslo s možností vyhřívání tak přispívá k jejich lepší relaxaci a tím urychlení léčby. 3D masáž Masáž tohoto typu je daleko komplexnější než klasika. Vibrace Často není potřeba provádět hloubkovou masáž válečky. V takovém případě je dobré zapnout si vibrace, které se zaměřují primárně na povrchové svaly.

Publikováno: 29. 01. 2022

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková