Kvalitní podlaha je základ skvělého bydlení

Zařizujete či rekonstruujete? Začít se má od základu. V interiéru tedy od podlahy. Jde však o tak klíčovou součást našeho bydlení, že si k tomu rozhodně přizvěte vhodné odborníky.

Podlahy České Budějovice

Ten, kdo slovo podlaha ve svém byznysu skloňuje doslova ve všech pádech, je firma Jana Bukáčka. Působí v Jižních Čechách, a když se řekne podlahy České Budějovice, tak je zřejmé, kdo má v tomto oboru jméno. Firma nabízí celou škálu služeb: od nabídky samotných podlah – dřevěných, včetně parket, laminátových, vinylových, PVC i koberců, přes montáž podlahových krytin i renovaci stávajících podlah. To, čím se firma může doopravdy chlubit, je, že jako jediná v Českých Budějovicích nabízí stále žádanější OSMO nátěry.

OSMO nátěry – to je příroda a funkčnost v jednom

Já osobně jsem se do OSMO barev zamilovala dávno. Viděla jsem dřevěné podlahy ošetřené právě OSMO nátěry a už jen samotný vizuální efekt byl natolik jiný, že i přes vyšší cenu jsem pak při výběru barvy již nikdy neexperimentovala s ničím levnějším.

OSMO pro exteriér

OSMO, to jsou olejové lazury, ochranný olej s UV odolností, speciální terasové oleje, včetně protiskluzového, lazury, impregnace dřeva, mimořádně kvalitní bílá barva na okna i tzv. OSMO selská barva (plně krycí polomatná barva pro vnější prostory).

OSMO pro interiér

Pro vnitřní prostory nabízí Podlahy Bukáček, což je oficiální název webu firmy, OSMO nátěry na dřevo ve formě atraktivních mořidel, tvrdých voskových olejů (Original, Natural, barevné odstíny), dekoračních vosků i UV ochranných olejů. Součástí sortimentu je rovněž bezbarvá vosková impregnace, čistý vosk pro ošetření exotických dřevin a olej pro dřevěné kuchyňské pracovní desky.

Proč právě OSMO?

V OSMO výrobcích si kupujete přírodní nátěr, který však není kompromisem mezi přírodou a funkčností. OSMO nátěry nabízí obojí v jednom.Jsou tak ekologické, že s nimi není problém natírat prostory, kde se pohybují děti. A tak funkční, že se hodí i pro vysoce zátěžové prostory v interiéru, či pro extrémní vystavení v exteriéru.

Profesionálně položená nebo zrestaurovaná podlaha je dobrý start k dokonalému bydlení

Nechte si podlahu položit či zrenovovat profesionály, kteří ji rozumí. Nezáleží na tom, jestli jde o staré parkety či prkennou podlahu, nebo jestli podlahovou krytinu měníte za dřevo, korek, vinyl apod. Podlahy Bukáček vám nabídnou položení i restaurování. Včetně kvalitního ošetření dřevěných podlah přírodními OSMO nátěry.

Publikováno: 12. 11. 2018

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Barbora Kocourková