Futuristická koupelna: Co do ní patří?

Myslíte si také, že by se koupelna měla stát místem, kde by měly více pronikat současné vymoženosti, se kterými se můžeme běžně setkávat například v luxusních hotelech?

LED zrcadla

Proč si složitě rozsvěcovat v místnosti, když vám postačí kvalitní zrcadlo? Je jen na vás, zda si vyberete klasické zrcadlo s předsazeným světlem, nebo se pustíte do profi výrobku, kterým se v poslední době stalo stále více oblíbené LED zrcadlo s podsvícením a s topnou fólií. Tato moderní zrcadla mají nejen dotykové ovládání, ale i možnost volit stmívatelný kanál osvětlení. Je jen na vás, jaké osvětlení budete pro svou chvilku v koupelně volit.

Domácí spa

Také byste si někdy přáli, abyste z koupelny vycházeli jako vyměnění? Odpočatí a v té nejlepší náladě? V dnešní době je to velmi snadné. Můžete si totiž místo klasického sprchového koutu nechat nainstalovat domácí spa. Tento sprchový kout má hned několik možností využití. Můžete si volit, z jakých trysek vám bude voda masírovat pokožku. Nebo si rovnou dopřejte pořádnou saunu. Mít tak možnost si odpočinout a relaxovat v klidu a pohodě, to je nyní možné i v běžné domácnosti.

Hudba nebo informace

Ano, skutečně není nutné, abyste si ráno zapínali svůj chytrý telefon a lovili v něm nové zprávy a ladili oblíbené rádio. Tyto funkce už v sobě ukrývají některá smart zrcadla, případně také reproduktory určené přímo do sprchového koutu. Je libo příjemnou hudbu, která naladí váš den do té správné pohody? S pomocí domácí Wi-Fi si nemusíte lámat hlavu, jakou stanici si dnes pustíte. Uložíte si snadno své nastavení a v případě potřeby si jen zapnete svou stanici.

Domácnost, ve které je radost se pohybovat, nemyslíte? LED zrcadlo i další vychytávky se postarají o váš lepší den. A to ještě nevíte, že si u vás v interiéru můžete nainstalovat chytré posuvné dveře – stačí vám jen ta správná stavební pouzdra.

Publikováno: 31. 12. 2021 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Interiér

Autor: Barbora Kocourková