Co vám visí na zdi? Novým hitem jsou dřevěné obrazy na stěnu

Na zdích nám visí kdeco. Obrazy neznámých i známých malířů, originály, falsa, vytištěné kopie. Mnohdy různé zarámované plakáty. Líbily se nám, tak proč ne. Kdo však chce dát svému bydlení trochu stylu, musí vybírat pečlivěji. Zkuste dřevěné obrazy na stěnu.

Dřevěné obrazy mají šmrnc

Jejich výhodou je, že nepotřebují rám. Což je dnes velice moderní. Rozhodně ale nestačí na zeď připnout papírový plakát připínáčkem. Dřevěné obrazy dokážou nabídnout reprodukci zajímavých i známých fotografií, ale i kopie slavných obrazů. Více se však dnes „nosí“ právě fotografie: divokých zvířat, světových metropolí, moderní akty i zajímavé detaily květin či zátiší s květinami. Dřevěné obrazy na stěnu, které nabízí firma Helma 365, jsou tištěné na dřevěnou překližku. Díky struktuře dřeva je vlastně každý obraz originálem. Barvy jsou věrné a stálé. Rozměry tak velké, aby byly dostatečně efektními. Určitě se vám budou líbit černobílé obrazy. Přírodní březová překližka jim dává nostalgický sépiový nádech. Obrazy tak vypadají jako staré fotografie, se kterými si již vyhrál čas. Některé jsou mírně dokolorované červenou barvou, což je dělá ještě atraktivnějšími. Zamilujete si i dřevěné obrazy květin. Ať již jde o slunečnice, jaké maloval Vincent van Gogh, nebo mistrovské fotografie s růžemi, levandulí a jinými nádhernými květinami. Tyto obrazy vytáhnou každý interiér – tradiční i moderní.

Dřevěný obraz jako kalendář

Dřevěný obraz si máte ale možnost pořídit i jako kalendář. Nebojte se, zůstane vám i napřesrok, když už kalendář nebude platným. Část s neplatným kalendářem, tedy kalendárium i spirálu, totiž snadno odděláte. Dřevěné kalendáře jsou skvělým 2 v 1 dárkem. Můžete si dokonce nechat vyrobit vlastní, se svojí fotografií, a ten pak věnovat. Nebo si nechat tento kalendář udělat pro sebe.

Publikováno: 28. 07. 2019

Kategorie: Interiér

Autor: Barbora Kocourková