Zateplovací systém má mimořádný význam. Zvolte tedy ten správný

Zateplování je v současné době velice skloňovaným tématem. Spousta majitelů rodinných a činžovních domů se rozhoduje pro rekonstrukci zevnějšku nemovitosti, přičemž jedním z kroků je zateplení, a to z ekonomických i ekologických důvodů. Dobře zvolený zateplovací systém výrazně sníží provozní náklady a také spotřebu energie na vytápění, což při dnešním neustálém zdražování určitě oceníte. Z kvalitativního hlediska si prvenství v žebříčku oblíbenosti drží kontaktní zateplovací systém s bezcementovým vnějším souvrstvím, který se používá už více než padesát let. Přestože se ve stavebním průmyslu používá tak dlouho, stále je považován za špičku mezi zateplovacími systémy. Vyznačuje se totiž vysokou mechanickou odolností, což znamená, že se netvoří trhliny jako u jiných alternativ.

Svěřte montáž do rukou odborníků

Jestliže toužíte po tom, aby výsledné omítky působily stylově, elegantně a profesionálně, doporučujeme svěřit práci do rukou odborníků, již se věnují zateplování dlouhá léta. Zajistí totiž také zateplení nemovitosti, přes které se z interiéru nedostane ani trochu tepla, a tak se můžete těšit na výrazně nižší faktury za vytápění. Zateplovací systémy realizuje například společnost Horňák Strojní Omítání, která na tuzemském trhu působí už od roku 1990.

Dlouhá životnost, perfektní kvalita

Druh zateplovacího systému je nezbytné zvolit podle toho, v jakém prostředí se nemovitost nachází a jakým podmínkám je vystavena. Pokud byste sáhli po špatném systému, projevilo by se to na snížené životnosti. Snad nikdo nechce zateplovat každé dva roky. Předejdete tomu právě tím, že se obrátíte na specializovanou firmu, která navrhne optimální řešení. Jednou za šest let potom stačí pouze zkontrolovat utěsnění materiálů u parapetů a dalších prvků, o nic jiného se tak starat nemusíte. Zadejte do vyhledávače „zateplování budov České Budějovice" a ihned se vám nabídne firma Horňák Strojní Omítání, s níž je spokojen každý zákazník. Zatím jsme na ni neslyšeli negativní recenzi.

Publikováno: 22. 07. 2018 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Barbora Kocourková

Tagy: strojní omítání | strojní omítky | zateplování budov České Budějovice