Rosení oken zvoní umíráček

Trápí vás neduhy rosení oken? Musíte každé ráno stírat kapesníčkem stékající proudy vod z okenních skel? Trápí vás uvnitř místností plíseň a vy absolutně nevíte, jak se jí zbavit? Rosení oken je příčinou i důsledkem v jednom. Lze se ho zbavit bez bourání i bez nutnosti výměny oken.

Rosení oken způsobuje plíseň

Místo oken vyměňte pouze skla. Využijete stávající rámy a řešíte pouze, zda vám postačí dvojskla nebo zainvestujete do trojskel. Izolační trojskla jsou vyrobena ze tří kvalitních tabulí skla. Výrazně zlepšují izolační vlastnosti, ale také eliminují mlžení oken na minimum. Navíc maximálně snižují tepelné ztráty a jsou skvělým řešením pro pasivní a nízkoenergetické domy.

Jaká je cena výměny dvojskla za trojsklo?

Cena výměny dvojskla za trojsklo je vždy individuální, neboť se liší dle typu skla a velikosti. Odborný technik, který vás navštíví kdekoliv v Česku, vám po ohledání vyhotoví nezávazný a odborný posudek, ve kterém na základě koeficientu prostupu tepla, tloušťky skla a složení skla doporučí nejvhodnější typ izolačního trojskla. Společnými silami naleznete to nejlepší řešení, které vás zbaví nejen každodenních neduhů, ale hlavně jednou pro vždy vyřeší plísnivé fleky, které se vám objevují u oken i na zdech. Aby okna sloužila dokonale a ve všech aspektech, je dobré je opatřit žaluziemi. Žaluzie nepůsobí jen proti slunci, ale také proti hluku a nepříjemnému chladu prostupujícího od oken do celého interiéru. Rolety vám mohou pomoci uspořit až 25 % nákladů na vytápění.

Cena venkovní žaluzie se liší

Cena venkovní žaluzie se odvíjí zejména od druhu zvolených žaluzií i od typu ovládání. Ruční manipulace stojí méně, za elektrické ovládání si klienti připlatí. Vyberte si mezi venkovními okenními žaluziemi nebi horizontálními i vertikálními dveřními roletami. Výrobní firma RoseniOken.cz vám zajistí i venkovní žaluzie na balkon i venkovní žaluzie na střešní okna. RoseniOken.cz působí po celé ČR i Slovensku za jednotné ceny. Zakládá si na práci zlatých českých ručiček a může se pyšnit více jak 15letými zkušenostmi v oboru.

Publikováno: 06. 05. 2021

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková