Proč si na vyklízení bytů v Praze pozvat profesionály?

Úklid vnímá většina lidí jako ne zrovna příjemnou povinnost. Takový úklid kuchyně nebo koupelny však ještě nic není ve srovnání s vyklízením celé nemovitosti, sklepa či půdy plné harampádí. To je teprve práce, kterou budete raději měsíce odkládat. A pak přijdete na řešení – pozvat si odborníky. Vyklízení bytů a domů je zdlouhavý, fyzicky a někdy i psychicky náročný úkon. Třeba v případě, kdy musíte vyklízet nemovitost po zemřelé blízké osobě nebo potřebujete protřídit věci, k nimž máte nějaký citový vztah. Nebylo by lepší tuhle povinnost svěřit někomu, kdo není zainteresovaný a dokáže vše provést racionálně?

Odborníci si poradí se vším

Na vyklízení bytů Praha se specializují například ve firmě Prodafi. Ušetří vám čas i starosti, nabízí vyklizení bytu či domu při rekonstrukci nebo prodeji. Vyklízejí pozůstalosti, provádějí také sanace bytu po zemřelém. Poradí si s odvozem starého nábytku nebo harampádí ze sklepa. A samozřejmě mohou vyklidit taktéž kanceláře a nebytové prostory. Na všechno mají odpovídající techniku, pracovní sílu, a hlavně dostatek zkušeností. Místo planých slibů rovnou konají. Na začátku se s vámi na všem dohodnou, navrhnou cenovou nabídku a tu pochopitelně dodrží.

Prostory budou prázdné a čisté

Firma dokáže prostor nejen vyklidit, ale také vyčistit. Poradí si s dezinfekcí v případě nálezu parazitů a červů. Dokáže místnosti dezodorizovat, odstranit zápach po zemřelém. Umí zlikvidovat kontaminovaný materiál. Nebudete se muset o nic starat.

Vyplatí se služby profesionálů? Rozhodně!

Kolik takové Praha vyklízení bytů stojí? Pochopitelně záleží na velikosti prostor, množství věcí uvnitř a také poptávaných službách. Orientační ceny má společnost Prodafi na webu, chcete-li znát tu konkrétní pro vás, neváhejte se ozvat. Vše spolu proberete a firma vám na základě toho navrhne cenu.

Publikováno: 24. 05. 2022

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková